• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Профспiлковий комiтет

/Files/images/скачанные файлы.jpg

Первинна профспілкова організація комунального закладу "Чортомлицька неповна середня загальноосвітня школа м. Покров Дніпропетровської області"

Девіз: Добробут педагогічного працівника -

спільна турбота профкому та адміністрації.

Завдання первинної профспілкової організації - захистити трудові і соціальні права та інтереси людини праці. Саме така позиція первинної профспілкової організації Чортомлицької неповної середньої загальноосвітньої школи.

Усі працівники є членами профспілки, визнають Статут школи і сплачують профспілкові внески. Кожен з працівників ознайомлений з колективним договором і дотримується його положень і вимог. Середпрацівниківшколи14 учителів і 14осіб обслуговуючого персоналу та 7 осіб непрацюючих вчителів – пенсіонерів.

Робота профспілкової організації школи спрямовується передусім на захист трудових прав і соціально-економічних інтересів працівників. До складу профкому входить 5 осіб: голова профкому, голова комісії з охорони праці, голова ревізійної комісії, голова комісії з культурно-масової роботи; голова комісії з організаційно - масової роботи.

НАШ ПРОФКОМ

Голова ПК Перепелка Тетяна Олександрівна

Голова комісії з охорони праці Сосідка Валентина Іванівна

Голова ревізійної комісії Кичук Надія Сергіївна

Голова культмасової роботи Черевченко Любов Юріївна

Організатор масової роботи Гончарова Анна Вячеславівна.

Всі члени профкому сумлінно ставляться до виконання своїх обов'язків, допомагають у вирішенні різних питань , які стосуються умов праці та відпочинку працівників школ

Основними показниками сприятливого педагогічного клімату є захищеність особистості кожного в колективі, емоційне багатство життя колективу, радість творчості його членів, взаємна відповідальність та доброзичливість, дисциплінованість, повага, зацікавленість колективу у турботах кожного з його членів; такт, ввічливість, чуйність у взаєминах, наявність традицій. Позитивний педагогічний клімат нормалізує напружену обстановку, робить працю викладача привабливою та значущою.

Доброчинність, доброзичливість, милосердя – ті засади, на яких будуються відносини між членами профспілки закладу та стосунки з іншими людьми. Ми впевнені в тому, що тільки духовність у відносинах між людьми – запорука успіху роботи профспілки.

До нас у школу приєдналися молоді колеги. Наш колектив доброзичливо зустрічає нових колег. На всіх нових вчителів завели облікові картки, поновили списки на отримання подарунків та на оздоровлення. Всі вчителі забезпечені педагогічним навантаженням.

В школі працює каса взаємодопомоги, за рахунок якої надається матеріальна допомога колегам при народженні дитини, під час хвороби, на поховання рідних, на ювілей.

Не забуваємо і про вчителів, які зараз на заслуженому відпочинку. Вони завжди бажані гості в нашому колективі. Всіх непрацюючих вчителів-пенсіонерів вітаємо зі святами. З боку профкому організовано надання допомоги по прибиранню дворів, городів.

Значне психологічне та фізичне навантаження, висока відповідальність педагогічних працівників потребують відпочинку, організації їх дозвілля, вшанування ювілярів, відзначення ювілеїв, свят, проведення різних конкурсів, дієвої турботи про оздоровлення. Тому профком спільно з адміністрацією школи систематично організовують туристичні походи на природу, цікаві дозвілля до Дня працівників освіти, 8 Березня та новорічних свят. Завжди творчо підходимо до ювілеїв колег.

Приділяється значна увага залученню педагогів до участі в культмасовій роботі, художній самодіяльності. Члени нашої профспілки приймають участь в міських та селищних заходах.

/Files/images/свята.png


Також відповідна категорія вчителів представляється до нагородження грамотами та грошової винагороди за сумлінну та якісну працю.

/Files/images/колектив.png

Намагаємося, щоб кожен член профспілки відчував , що він все більш захищений і будь-коли може розраховувати на допомогу і підтримку.

Сьогодні усім ланкам доводиться працювати у дуже складній соціально-економічній ситуації. Наша профспілка не є винятком. Життя постійно ставить перед нами нові проблеми, які потрібно вирішувати тільки разом. Адже саме у співпраці – запорука успішної діяльності колективу школи.

Наш педагогічний колектив

/Files/images/педагогічний колектив.png

Нормативно-правове забезпечення
 1. Статут профспілки працівників освіти і науки України.
 2. Конституція України.
 3. Закон України про професійні спілки їх права та гарантії діяльності.
 4. Кодекс Законів про працю України.
 5. Закон України "Про оплату праці".
 6. Закон України "Про відпустки".
 7. Кодекс України про адміністративні правопорушення.
 8. Закон України "Про охорону здоровя".
 9. Колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом КЗ "ЧНСЗШ".
"Громадяни мають право на участь у професійних спілках з метою захисту своїх трудових і соціально-економічних прав та інтересів.
Професійні спілки є громадськими організаціями, що об'єднують громадян, по'вязаних спільними інтересами за родом їх професійної діяльності. Професійні спілки утворюються без попереднього дозволу на основі вільного вибору їх членів."

Стаття 36 Конституції України

Нові соціально-економічні реалії вимагають від профспілок прийняття відповідальних рішень та підвищення ефективності їхньої роботи, вносять корективи щодо визначення місця, ролі та завдань профспілок.

Сьогодні вже недостатньо самого бажання змінити становище людей найманої праці на краще. Тільки грунтовні знання та всебічна поінформованість профспілкових активістів стають надійним фундаментом у відстоюванні і захисті трудових, соціально-економічних прав та інтересів спілчан, а також їхніх організацій.

Забезпечити соціальний захист

кожного члена колективу

/Files/images/14049516.png

Кiлькiсть переглядiв: 1452

Коментарi